Lista Gości

3 Responses to Lista Gości

 • Katarzyna Fura says:

  Z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Marka. Wykonał dla nas remont generalny zarówno firmy (stare poniemieckie budownictwo) jak i mieszkania prywatnego. Pan Marek to profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale również bardzo dobrym wyczuciem estetycznym. Doradzi nie tylko w kwestiach technicznych, ale również w aranżacji wnętrza czy doborze kolorystyki. Potrafi ożywić każdą przestrzeń, a rozwiązania jakie proponuje opierają się przede wszystkim na rzetelnej ocenie funkcjonalności i trwałości danej techniki.
  Ponad to Pan Marek to “myślący” i odpowiedzialny fachowiec, można mu powierzyć spokojnie remont, a samemu udać się na wakacje, a to już prawdziwa rzadkość.
  Ja dodatkowo cenię sobie współpracę z Panem Markiem za jego wytrwałość w osiąganiu zamierzonego efektu, sumienność, precyzję i niezwykłą czystość, jaką pozostawia każdego dnia, nawet w trakcie największej demolki))
  I tylko te terminy…, ale na Pana Marka zawsze warto poczekać!!!

 • Barbara Marchewka says:

  Witam. Chciałam podzielić się z Państwem swoją radością. W tamtym roku miałam to szczęście i zatrudniłam pana Marka do remontu mojego mieszkania. Jego podejście do tematu, zaangażowanie , wiedza i fachowość przeszła moje oczekiwanie. Pan Marek bardzo pomógł nam w doborze materiałów, kolorów ale nigdy nie narzucał swojej woli – decyzja zawsze należała do nas.Rozłożenie i kolejność wykonywanych prac budziła wręcz mój zachwyt nic nie działo się z przypadku a porządek jaki panował w czasie całego to jest na wagę złota.Jaśli następny remont to z panem Markiem. Polecam

 • kazik says:

  Polecam Pana Marka z całą odpowiedzialnością. Jest to jedyny tzw. fachowiec, któremu mogłem ufać. Myśli nad tym co robi, jest sumienny, jeśli trzeba doradzi, podpowie co można, co warto a czego nie. Szuka optymalizacji ale nie kosztem jakości i trwałości. Uczciwy, dba o powierzone mienie. Po skończonej pracy sprząta, aby kolejnego dnia rozpocząć dzień od pracy a nie poszukiwania narzędzi. Jeśli szukasz kogoś komu możesz powierzyć mieszkanie i martwić się o efekty – to Marek jest odpowiednią osobą. Już nigdy nie będziesz chciał nikogo innego. Piszę to z pełną odpowiedzialnością. Remontował moje mieszkanie, firmę i mieszkania wielu znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Szybki kontakt

tel: 691 837 481
e-mail: wiszowaty.marek@gmail.com

Przykładowe realizacje

dscn0526 dscf8705 dscf3306